Meie pakutavad transporditeenused


Transpordime teie kaupasid olenemata sellest, kas teil on mõni kaubaalus või mitu täiskoormat. Tagame soodsa ja usaldusväärse transporditeenuse koos mõistlike tarneaegadega. Lisaks tavakaupadele on õigus käidelda ja transportida ka ohtlikke aineid (ADR).

Võtke meiega ühendust ning pakume välja parima transpordilahenduse lähtudes teie vajadustest.

Rahvusvaheline maanteetransport

Forega Logistics pakub kiiret ning õigeaegset rahvusvahelist kaubavedu erinevatele saadetistele üle kogu Euroopa. Meie ulatuslik rahvusvaheline maanteetranspordivõrgustik tagab turvalise ja tõhusa logistikateenuse.

- Täis- ja osakoormad
- Grupisaadetised
- Temperatuuritundlikud kaubad
- Ohtlikud kaubad
- Eriveod


Loe täpsemalt

Kodumaine maanteetransport

Forega Logistics pakub ka personaalseid ja paindlikke siseriiklike maanteetranspordi logistikalahendusi. Teostame kauba vedu üle Eesti, sõltumata sellest, kas vajate abi ühe kaubaaluse või mitme saadetisega.

- Täis- ja osakoormad
- Grupisaadetised
- Temperatuuritundlikud kaubad
- Ohtlikud kaubad
- Eriveod


Loe täpsemalt

Haagiste rent

Pakume pikaajalisele rendile väga heas korras ning erineva varustustasemega poolhaagiseid. Meie haagisepargis on regulaarselt hooldatud ning kvaliteetsed poolhaagised. Forega Logisticsi masinapargist leiate kõik maanteetranspordis laiemalt kasutuses olevad haagisetüübid.

- Kardinpoolhaagised
- Tõstetava katusega kardinpoolhaagised
- Mega haagised


Loe täpsemalt

Ekspedeerimine

Oleme teie kindel ekspedeerimispartner olenemata tegevusvaldkonnast. Transpordime koostööpartnerite kaupasid läbi tervikliku transpordivõrgustiku, mis ühendab kogu Euroopat.

- Kauba korje
- Marsruudi koostamine
- Kiire ja turvaline kauba transport
- Kogenud juhid ja kaasaegsed autod
- Usaldusväärne logistika


Loe täpsemalt