Kodumaine maanteetransport

Pakume personaalseid ja paindlikke siseriiklike maanteetranspordilahendusi. Teostame kauba vedu üle Eesti, sõltumata sellest, kas vajate abi ühe kaubaaluse või mitme saadetisega.

Meie üle Eestiline võrgustik võimaldab meil transportida nii osa- kui ka täiskoormaid. Lisaks transpordime väikseid kui ka suuri pakke, aluseid ning erimõõdulisi kaupasid.

Lisaks tavapärastele logistikalahendustele pakume klientidele ka temperatuuritundlike- ja ohtlike kaupade vedu. Riskide maandamiseks oleme valmis kindlustama teie saadetised ka transpordikindlustusega.

Miks valida Forega Logistics?


Tegutseme peamiselt Euroopas sidudes maanteetranspordiga omavahel enam kui 40 riiki üheks terviklikuks transpordivõrgustikuks. Pakume paindlikku ja kliendi vajadustest lähtuvat logistika- ja transporditeenust igas suuruses ettevõttele ning anname endast alati parima, et pakkuda väljakutsele efektiivseimad lahendused.Personaalne


Paindlik


Täpne


Kiire

Täis- ja osakoormad

Meie peamine tegevusala on maanteetransport, mis hõlmab endas nii osa- kui ka täiskoormate vedu ning grupisaadetisi. Transpordime nii tava-, eritemperatuurilisi-, kui ohtlikke kaupu.

Ohtlikud
veosed (ADR)

Forega Logistics katab suurema osa ohtlike saadetiste jaoks vajalikest teenustest. Meie ekspertiisis on kaubad, mida tohib vedada kardinhaagises (v.a lõhkeained ja radioaktiivsed ained).

Temp. tundlikud
kaubad

Transpordime oma klientide toiduaineid ja muid kaupu, mis vajavad pidevat temperatuuri reguleerimist ning säilitame toodete jaoks vajalikku temperatuuri –18° kuni +22°C.

Eriveod

Usaldusväärsed ja efektiivseid eriveod, mis vastavad kõrgetele ohutuse, teeninduse ja kvaliteedi standarditele. Olenemata sellest kas teie spetsiaalne kaup vajab erilist käitlemist või on ülegabariidiline - oleme valmis teid teenindama.

KKK


Vastame enamlevinud küsimustele seoses kodumaise maanteetranspordiga. Kui te ei leia enda küsimusele vastust, siis võtke meiega julgelt ühendust.
1Mis vahe on väikestel vedudel ja osakoormatel?
Väikeste vedude puhul transporditakse tavaliselt kaup punkist A punkti B. Osakoormate puhul koondatakse väikekaubad täiskoormaks kokku, et kauba vedu oleks efektiivsem ning kliendile soodsam.
2Kas kodumaised tarned toimuvad igapäevaselt?
Forega Logistics veab Eestis siseselt kaupasid igapäevaselt. Rahvusvahelised tarned sõltuvad kliendiga tehtud lepingutest.
3Milline on temperatuurivahemik temp. tundlikes autodes?
Forega Logisticsi masinaparki kuuluvad külmtranspordiveokid toetavad erinevaid tempratuurirežiime: alates 18°C kuni +22°C.
4Kas Eesti siseselt on võimalik saata kaupasid nii osa- kui ka täiskoormana?
Jah. Pakume osa- ja täiskoormate kaubavedu nii Eestis kui üle kogu Euroopa. Forega Logistics ei tegele väikeste pakkidega.
5Milline on miinimumkogus kauba saatmiseks?
Forega Logisticsi miinimumkoguseks on üks euroalus kaupa. Väikeste pakkide saatmisega me ei tegele.

 

Andre Treial

Tegevjuht

+372 5902 2762

andre@foregalogistics.com


Andre on Forega Logisticsi tegevjuht, kellel on enam kui 8 aastat kogemust erinevate logistikaprojektide juhtimises.

Võtke meiega ühendust

Vastame teile 24h jooksul.