Forega Logistics

Forega Logistics on 2016. aastal asutatud rahvusvaheline transpordi- ja logistikaettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda suurepärast klienditeenindust, kvaliteetseid transpordilahendusi ja usaldusväärset logistikat.

Meie peamine tegevusala - kodumaine-ja rahvusvaheline maanteetransport, hõlmab endas nii osa- kui täiskoormate vedu. Transpordime nii tava-, eritemeratuurilisi, kui ka ohtlikke kaupu.

Tegutseme peamiselt Euroopas, sidudes maanteetranspordiga omavahel enam kui 40 riiki üheks terviklikuks transpordivõrgustikuks. Selle tulemusena tagame oma klientidele regulaarsed väljumised ja lühikesed tarneajad Lääne-, Kesk- ja Ida-Euroopasse.

Meie klientideks on igas suuruses ettevõtted – väikestest pereettevõtetest kuni suurte firmadeni välja.

MISSIOON

Meie eesmärk on kasvada ja olla Baltimaade juhtiv logistikafirma. Pakkuda paindlikku ja kliendi vajadustest lähtuvat logistika- ja transporditeenust, järgides seadusandlust ning tagada sealjuures logistikaahela maksimaalne efektiivsus.

Püüdleme klientide rahulolu kasvu poole läbi teenuste ja süsteemide arendamise ning tagame nende logistikavajaduste igakülgse rahuldamise pidades kinni samal ajal kõrgeimatest kvaliteedistandarditest.

VISIOON

Meie visioon on kasvada Euroopa suurimaks ja usaldusväärseimaks logistikaettevõtteks.

See tähendab igapäevast protsesside täiustamist, kaasaegsetesse seadmetesse investeerimist ning professionaalsete logistikute väljakoolitamist, kes oskavad ja tahavad kliente aidata.

Aitame oma partneritel kasvada, loome tõhusaid logistikalahendusi ning hoiame muutuvas maailmas tarneahelad töös.

TÖÖTAJAD

Forega Logistics tagab oma töötajatele mugava töökeskkonna, vajalikud teadmised ja sobivad töövahendid.

Võtame vajadusel juhirolli ja näitame initsiatiivi.

Toetame oma kliente ja nende tegevust kvaliteetsete ja usaldusväärsete logistikalahendustega ning usume, et pikaajalised ja stabiilsed suhted klientidega on edu aluseks.

Töötajad

Forega Logistcsi tiimi kuuluvad aastatepikkuse kogemusega logistikud, kes tunnevad oma eriala. Anname endast parima, et pakkuda väljakutsele alati efektiivseimad lahendused ning püüame pakkuda klienditeenindust, mis ületab klientide ootused.