Haagiste rent

Forega Logistics pakub pikaajalisele rendile väga heas korras ning erineva varustustasemega Schmitzi ja Krone poolhaagiseid.

Meie haagisepargis on ainult regulaarselt hooldatud ning kvaliteetsed poolhaagised. Forega Logisticsilt leiate kõik maanteetranspordis laiemalt kasutuses olevad haagisetüübid.

Meie põhifookuseks on kardinpoolhaagised. Lisaks on valikus ka MEGA ning ka tõstetava katusega kardinpoolhaagiseid. Pakume kõikidele oma koostööpartneritele paindlikke tingimusi haagiste rendiks.

Miks rentida haagis Forega Logisticsilt?


Meie haagisepargis on lai valik regulaarselt hooldatud ning kvaliteetseid Schmitzi ja Krone haagised. Tekkinud väljakutsete korral tagab Forega Logisticsi kogenenud meeskond kiire ning täpse kommunikatsiooni ning ei jäta teid hätta.Kvaliteetsed ja hooldatud haagised

Kogemustega
meeskond

Lai valik erinevaid haagiseid

Kiire ja täpne kommunikatsioon

previous arrow
Kardinpoolhaagis
Kardinpoolhaagis

Tegemist on kõige laiemalt levinud haagise tüübiga maanteetranspordis. Kardinpoolhaagise küljed on kaetud tendiga, mida on võimalik kaupade mugavamaks peale- ja mahalaadimiseks eest ära lükata. Haagiseid on võimalik rentida erineva varustusega.

Mega poolhaagis
Mega poolhaagis

Suuremõõduliste kaupade veol kasutatavad haagised, mis on kõrgemad kui standardsed kardinpoolhaagised. Mega poolhaagis töötab samal põhimõttel nagu kardinpoolhaagis ehk on tendist seintega. Mega poolhaagise ruumala on umbes 10 m3 suurem võrreldes tavalise kardinpoolhaagisega ning vajadusel saab eemaldada ka selle katuse.

Kardinpoolhaagis (tõstetava katusega)
Kardinpoolhaagis
tõstetava katusega

Lisaks kardinpoolhaagisele pakume ka tõstetava katusega poolhaagist. Tegemist on kõige laiemalt levinud haagise tüübiga maanteetranspordis. Kardinpoolhaagise küljed on kaetud tendiga, mida on võimalik kaupade mugavamaks peale- ja mahalaadimiseks eest ära lükata. Haagiseid on võimalik rentida erineva varustusega. Näiteks tõstetava katusega.

kardin-poolhaagis-tostetava-katusega
next arrow

Mida haagise rentimine sisaldab?

Haagis-Forega-Logistics

Haagist

Lai valik erinevaid haagiseid
Haagisekindlustus-2

Haagisekindlustus

Sisaldab liikluskindlustust ja kaskokindlustust
Hoolduste-Organiseerimine-Forega-Logistics

Hoolduste organiseerimine

Remondi- ja hooldustööde organiseerimine
Kulumisest-tingitud-osade-vahetamine

Osade vahetamine

Kulumisest tingitud osade vahetamine

24-7-telefoniabi

24/7 telefoniabi

Kiire ja paindlik tegutsemine
XL-sertifikaat

XL-sertifikaat

Usaldusväärsed ja täökindlad haagised

KKK


Vastame enamlevinud küsimustele seoses haagiste rentimisega. Kui te ei leia enda küsimusele vastust, siis võtke meiega julgelt ühendust!
1Milliseid treileritüüpe Forega Logistics rendib?
Meie põhifookuseks on kardinpoolhaagiseid. Lisaks leiab valikust MEGA haagiseid ning tõstetava katusega kardinpoolhaagiseid.
2Kas haagistel on GPS jälgimine?
Sõltumata sellest, kas kasutame MEGA või kardin treilereid, saame alati teie saadetist jälgida. Oleme oma autopargis paigaldanud treileritele GPS-seadmed. See võimaldab meil hoida ülevaadet teie saadetisest kõikjal. Samuti aitab see kaitsta teie saadetist varguste eest.
3Kas haagiste rentimine on tähtajaline?
Haagiste rentimisel määrame rendiperioodi kokkuleppe alusel.
4Kas haagised on kindlustatud?
Kõik meie haagised on kaitstud liikluskindlustusega. Soovitame enne rentimist täpsustada kõik kauba- ja haagisekindlustamisega seotud küsimused.
5Millised on rendihaagise eelised?
Rendihaagise puhul hoiate te kokku parkla- ja hoolduskuludelt ning masinapargi uuendamiselt.


Forega Logistics OÜ | 14090120

Võrumaa, Võru linn, Vilja tn 14b, 65605

Andre Treial | Juhatuse liige

+372 5902 2762

andre@foregalogistics.com

Raamatupidamine

+372 5190 2288

info@foregalogistics.com

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

Vastame teile 24h jooksul.