Rahvusvaheline maanteetransport

Forega Logistics pakub kiiret ja õigeaegset kaupade otsetransporti erinevatele saadetistele üle kogu Euroopa.

Meie ulatuslik rahvusvaheline maanteetranspordivõrgustik tagab turvalise ja tõhusa logistika. Koostöös logistikapartneritega pakume iga päev kindlate väljumis- ja transiitaegadega regulaarvedusid üle kogu Euroopa. 

Kuulume üle-Euroopalisse terminalide võrgustikku ning rahvusvaheliste maanteevedude organiseerimiseks kasutame nii enda kui ka koostööpartnerite haagiseid.

Miks valida Forega Logistics?


Tegutseme üle Euroopa sidudes maanteetranspordiga omavahel enam kui 40 riiki üheks terviklikuks transpordivõrgustikuks. Pakume õigeaegset ja kliendi vajadustest lähtuvat rahvusvahelist logistika- ja transporditeenust igas suuruses ettevõttele ning anname endast alati parima, et pakkuda väljakutsele efektiivseimad lahendused.Personaalne


Paindlik


Täpne


Kiire

Täis- ja osakoormad

Meie peamine tegevusala on rahvusvaheline maantee- transport, mis hõlmab endas nii osa- kui ka täiskoormate kaubavedu ning grupisaadetisi. Transpordime nii tava-, eritemperatuurilisi-, kui ka ohtlikke kaupu.

Ohtlikud veosed (ADR)

Forega Logistics katab ka suurema osa ohtlike saadetiste jaoks vajalikest teenustest. Meie ekspertiisis on kaubad, mida tohib vedada kardinhaagises (v.a lõhkeained ja radioaktiivsed ained).

Temp. tundlikud kaubad

Transpordime oma klientide toiduaineid ja muid kaupu, mis vajavad pidevat temperatuuri reguleerimist ning säilitame toodete jaoks vajalikku temperatuuri –18° kuni +22°C

Ülegabariidiline kaubavedu

Usaldusväärsed ja efektiivseid eriveod, mis vastavad kõrgetele ohutuse, teeninduse ja kvaliteedi standarditele. Olenemata sellest kas teie spetsiaalne kaup vajab erilist käitlemist või on ülegabariidiline - oleme valmis teid teenindama.

Rahvusvahelise maanteetranspordi
sihtkohad


Valige riik, kuhu soovite kaupa saata.

Ei leidnud sobivat sihtkohta?

Saatke meile hinnapäring ja leiame lahenduse.

KKK


Vastame enamlevinud küsimustele seoses rahvusvahelise maanteetranspordiga. Kui te ei leia enda küsimusele vastust, siis võtke meiega julgelt ühendust.
1Milles seisneb osakoormate (LTL) vedu?
Osakoormad on kogum mitmetest väikemõõdulistest veostest, mida transporditakse mingis etapis ühe ja sama transpordivahendiga. Osakoormate vedu seisneb selles, et väikestest saadetistest komplekteeritakse kokku üks suur koorem, kus veotellija tasub ainult selle koha eest, mille võtab nende kaup. Selline transpordiviis on kiire, kuluefektiivne ning usaldusväärne.
2Miks tellida osakoormate (LTL) vedu Forega Logisticsilt?
Osakoormate vedamine nõuab teadmisi ja kogemusi kuid eelkõige süsteemsust. Sellega tagame veoste õigeaegse ning ohutu transpordi. Tagame kõikidele oma partneritele efektiivse osakoormate transpordi läbi kvalifitseeritud personali, kes tunneb kõiki kaasaegseid võimalusi logistika ning oskab neid ka ära kasutada.
3Mida sisaldab endas osakoormate (LTL) veoteenus?
Osakoormate transporditeenus sisaldab endas mitmeid olulisi detaile, millega meie logistikud peavad arvestama. Näiteks peale- ja mahalaadimistööd, veoste töötlemine ladudes, kauba ettevalmistamine transpordiks ja tollivormistustööd.
4Kui tihedalt toimub kaubavedu Euroopasse?
Forega Logistics pakub minimaalselt iganädalaseid väljumisi üle kogu Euroopa. Vedude arv ning tihedus sõltuvad kliendiga tehtud kokkulepetest.
5Milles seisneb täiskoormate (FTL) vedu?
FTL ehk full truck load on täiskoormate transporditeenus, mille olemus seisneb selles, et kogu haagis või konteiner on täidetud ainult ühe ja sama kaubaga terve marsruudi vältel. Lisaks iseloomustab täiskoormavedusid ohutus ja usaldusväärsus, sest auto parkimisel ei paigutata veost ümber lattu.
6Millised kaubad sobivad kõige paremini täiskoormavedudeks?
Täiskoormavedudeks sobivad üldjuhul kaubad, mida on suures koguses, mis vajavad erilist käsitlemist ning tähelepanu või väärisesemed, mida ei taheta koos muu kaubaga transportida. Täiskoormate vedu soovitame kiiresti riknevatele, ohtlikele ning ülegabariidiliste kaupade transportimiseks.
7Millistesse riikidesse Forega Logistics transporditeenust pakub?
Korraldame kaubavedu üle Euroopa. Meie põhisuundadeks on Saksamaa, Benelux, Itaalia, Austria, Tšehhi, Norra, Rootsi, Soome. Pakkumise saamiseks saatke päring.
8Mis on täiskoormavedude (FTL) kasutamise eelised?
Erinevalt osakoormavedudest on kogu veoki ruum kauba saatja käsutuses. Lisaks on lauba marsruuti võimalik planeerida täpselt kliendi vajaduste järgi ning transport toimub ‘’uksest-ukseni’’, mille tõttu kiireneb ka kauba kättetoimetamise aeg.


Forega Logistics OÜ | 14090120

Võrumaa, Võru linn, Vilja tn 14b, 65605

Andre Treial | Juhatuse liige

+372 5902 2762

andre@foregalogistics.com

Raamatupidamine

+372 5190 2288

info@foregalogistics.com

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

Vastame teile 24h jooksul.