Ekspedeerimine

Oleme teie kindel ekspedeerimispartner olenemata tegevusvaldkonnast. 

Transpordime oma koostööpartnerite kaupasid läbi tervikliku ja paindliku transpordivõrgustiku, mis ühendab kogu Euroopat.

Pakume regulaarseid väljumisi ja lühikesi tarneaegasid Lääne-, Kesk- ja Ida-Euroopasse läbi laiaulatusliku rahvusvahelise transpordivõrgustiku.

Transpordime teie kaupasid kiirelt ja professionaalselt. Võtame arvesse kauba spetsiifikat ning nõutavaid temperatuure.

 

Miks valida Forega Logistics?


Tegutseme peamiselt Euroopas sidudes maanteetranspordiga omavahel enam kui 40 riiki üheks terviklikuks transpordivõrgustikuks. Pakume paindlikku ja kliendi vajadustest lähtuvat logistika- ja transporditeenust igas suuruses ettevõttele ning anname endast alati parima, et pakkuda väljakutsele efektiivseimad lahendused.Personaalne


Paindlik


Täpne


Kiire

Täis- ja osakoormad

Meie peamine tegevusala on maanteetransport, mis hõlmab endas nii osa- kui ka täiskoormate vedu ning grupisaadetisi. Transpordime nii tava-, eritemperatuurilisi-, kui ohtlikke kaupu.

Ohtlikud
veosed (ADR)

Forega Logistics katab suurema osa ohtlike saadetiste jaoks vajalikest teenustest. Meie ekspertiisis on kaubad, mida tohib vedada kardinhaagises (v.a lõhkeained ja radioaktiivsed ained).

Temp. tundlikud
kaubad

Transpordime oma klientide toiduaineid ja muid kaupu, mis vajavad pidevat temperatuuri reguleerimist ning säilitame toodete jaoks vajalikku temperatuuri –18° kuni +22°C.

Eriveod

Usaldusväärsed ja efektiivseid eriveod, mis vastavad kõrgetele ohutuse, teeninduse ja kvaliteedi standarditele. Olenemata sellest kas teie spetsiaalne kaup vajab erilist käitlemist või on ülegabariidiline - oleme valmis teid teenindama.

Rahvusvahelise maanteetranspordi
sihtkohad


Valige riik, kuhu soovite kaupa saata.

Ei leidnud sobivat sihtkohta?

Saatke meile hinnapäring ja leiame lahenduse.

KKK


Vastame enamlevinud küsimustele seoses ekspedeerimisega.
1Mis on ekspedeerimine?
Ekspedeerimine on logistikateenus, mis ei vaid kauba vedamine ühest punktist teise. Tegemist on teenusega, mis sisaldab endas juhtide ja sõidukite otsimist, kauba aktiivset jälgimist ning sobiva marsruudi leidmist.
2Mida hõlmab ekspedeerimine?
Ekspedeerimine tähendab kogu kaubaveo logistikaprotsessi haldamist. Kauba laadimine, kliendisuhtlus, dokumentide vormistamine ja palju muud.
3Kuidas toimub ekspedeerimine Forega Logisticsis?
Meie peamiseks transpordiliigiks on maanteetransport. See tähendab, et kaupade veoks kasutame erinevaid tüüpi rekkasid ning haagiseid.
4Miks ja kellele on ekspedeerimisteenust vaja?
Ekspedeerimisest lõikavad kõige enam kasu alustavad ettevõtted, kes vajavad kaupade transporti välismaale. Ekspedeerimisel usaldatakse kogu oma logistika transpordipartneri kätte, mis säästab ettevõttele väärtuslikku aega ning raha.
5Miks valida oma transpordipartneriks Forega Logisticsi?
Forega Logistics pakub oma partneritele paindlikke ja kliendi vajadusest lähtuvaid logistika- ja transpordilahendusi. Tagame oma partneritele regulaarsed väljumised ja lühikesed tarneajad enam kui 40 riiki üle Euroopa.


Forega Logistics OÜ | 14090120

Võrumaa, Võru linn, Vilja tn 14b, 65605

Andre Treial | Juhatuse liige

+372 5902 2762

andre@foregalogistics.com

Raamatupidamine

+372 5190 2288

info@foregalogistics.com

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Võtke meiega ühendust

Vastame teile 24h jooksul.